Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komodi

0 МКД

Се продава од: Mirjana 07 мар. 20:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат 3 комоди кои формираат една гарнитура во боја венге (темно кафено) со бордура.
Mirjana
076442797
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации