Објавени: мар. 02 2021 07:59

Trosed 290 na 130cm plis zolt 2 dela

МКД

Објавени: мар. 02 07:59
Прегледи: 26
Prekrasen trosed, mnogu malku koristen. Kupen 2019 dekemvri po cena od 29000 na popust

Dokolku se javite denes a podignete utre ke vi napravime dopolnitelen popust.

Isto se prodava i krevet 190x160 neotpakuvan.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
26
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071363428

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации