Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garnitura Kristina Damil

18 000 МКД

25 000 МКД

Се продава од: Коки 25 јун. 14:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
нова, не користена, двосед и фотеља фиксни, троседот се пушта.
Коки
070731019
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации