Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Agolna garnitura

0 МКД

Се продава од: Vlatko Nakov 05 септ. 10:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava agolna garnitura so dimenzii 300x190. Materijal: stof so eko koza, ima mehanizam za pustanje za spienje. Eko kozata na edniot od potpiracite e ostetena (vidi sliki). Cena po dogovor
Vlatko Nakov
072316872
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации