Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mebel

200 ЕУР

250 ЕУР

Се продава од: Marija 06 дек. 12:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продаваме некористени,штотуку направени:клуб масичка(100*70),комода(100*40*40),
Елементче за кондури(80*100цм). За цената има простор за договор.
Leaflet
Кон почеток