Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Agolna garnitura so 4 pernici

10 000 МКД

Се продава од: Anastasija 17 ноем. 21:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава аголна гарнитура со 4 перници. Димензии: 250×183, со механизам на спиење. Цена 10.000 ден. (Има простор за договор)
Anastasija
071/ 34 34 05
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации