Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Елементи од Дневна Соба

0 МКД

Се продава од: Анастазија 13 фев. 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ТВ комода, трепезариска маса со 6 столици и лустери.

Квалитетна иверка со детали од дрво, конкретно кај ТВ Комодата дрво се ногарките до најгорната точка на елементот и под фиоките деталите, трепезариската со столиците се од дрво и облога од иверка на горната површина. Лустерот е од бакар, со стакло. Одржувани, во супер состојба.

- ТВ Комода (дрво/иверка)=4000 денари
- Трепезариска маса со 6 столици (дрво)=9000 денари
- Лустери (бакар/стакло; два идентични)=еден 1000 денари

- Цената е флексибилна, како одделни елементи или комплет.
Анастазија
070391972
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации