Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garnitura trosed, dvosed i fotelja

11 000 МКД

Се продава од: Gordana 22 мај 22:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava komplet garnitura (Trosed, dvosed i fotelja). Trosedot ima mehanizam za pustanje.
Gordana
076574100
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации