Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komoda i trpezariska masa so stolici

350 ЕУР

Се продава од: Силвана 24 јул. 16:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава трпезариска маса ( 150/80/75 и додаток 50 см ) и 6 столици одлично сочувани.


Се продава комода од чисто дрво со димензии 246/205/52 во одлична состојба
Силвана
071376120
Leaflet
Кон почеток