Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава гарнитура

8 000 МКД

Се продава од: Лимонка 04 окт. 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава тросед, двосед и фотеља во одлична состојба.
Лимонка
078390134
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации