Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosed dvosed i fotelja

21 000 МКД

Се продава од: Silvana 24 јул. 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава 3 год користена гарнитира, сочувана и во одлична состојба, материјал штоф , боја капучино
Тросед 236/89, на извлекување
Двосед 156/89
Фотелја 95/89
Silvana
071376120
Leaflet
Кон почеток