Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава половна кожна фотелја

12 000 МКД

15 000 МКД

Се продава од: Ana 14 јан. 20:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Фотелјата е купена 2015година од Office and co (30 000 ден), користена е многу кратко време. Контакт на Viber, цената не е фиксна
Leaflet
Кон почеток