Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kozna garnitura

0 МКД

Се продава од: Biljana 31 мар. 00:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам кожна гарнитура - тросед кој се спушта и 2 фотелји како и маса и полици од метал стакло.
Цена по договор
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации