Македонски | Shqip | English |

Trosed lezaj

Се продава од: slavica 27 јан. 01:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 430 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 МКД

Локација: Карпош, Скопjе
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
prodavam trosed , se spusta i se dobiva bracen krevet
Нема посетени огласи
Кон почеток