Македонски | Shqip | English |

Agolna garnitura

Се продава од: Tanja Ristova 07 јун. 15:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.620 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

15 000 МКД

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Se prodava agolna garnitura so dimenzii 270 na 190 cm. Istata se deli na dvosed i trosed.
Нема посетени огласи
Кон почеток