Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Agolna garniura

15 000 МКД

18 000 МКД

Се продава од: Zora 19 јан. 14:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава аголна гарнитура, производство Мебел Ви, одлично сочувана. Има опција за спална на извлекување (спалната е многу малку користена). Гарнитурата е во одлична состојба, материјалот не впива и лесно се чисти.
Димензии на гарнитура 220x170x90
Димензии на легло 200x150
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации