Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dve garnituri za sedenje

3 000 МКД

5 000 МКД

Се продава од: Славица 10 септ. 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Trosed, dvosed na spustanje i fotelja.
Petosed i fotelja.
Zacuvani i vo odlicna sostojba.
Славица
071285152
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации