Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garnitura od Bambus

15 000 МКД

Се продава од: Borjan Kitanovski 05 септ. 15:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava garnitura od bambus, eden trosed i dve fotelji, idealni za vo dvor.
Borjan Kitanovski
078344703
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации