Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garnitura so dve fotelji i klub masa

Се продава од: Ѓоре 23 јан. 21:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава користени во канцеларија:
1. Гарнитура
2. Две фотељи
3. Три канцелариски столици
4. Две бироа од иверка
5. 2 Клуб маси

Погодни за канцеларија или дневна соба

Цена по договор.
Ѓоре
070 743 742
Leaflet
Кон почеток