Објавени: мај 17 2022 05:24

Mebel i salonski elementi

Објавени: мај 17 05:24
Прегледи: 26
1. Комода - кратка
- хоризонтален елемент 82 х 196 х 53 -------2000 денари
2. Комода - долга 50 х 240 х 34 ------- 2000 денари
3. Шкаф и закачалка со огледало -------- 2000 денари
- шкаф 54 х 147 х 41
- елемент закачалка со огледало 201 х 147
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
26
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071237911

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации