Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosed trosed i fotelja

12 000 МКД

Се продава од: Симон Цветановски 07 мар. 20:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Гарнитурата е купена пред скоро 4 години. Добро е зачувана скоро како нова. За повеќе информации ѕвонете на бројот во секое време. Цената не е фиксна има простор за договор.
Симон Цветановски
072243575
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации