Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garnitura za sedenje

14 000 МКД

Се продава од: Milena 26 фев. 18:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava garniturata. Dvosed, trosed i fotelja. Dobro socuvana. Cena povolna.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации