Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FOTELJI ODLICNO SOCUVANI

2 500 МКД

3 000 МКД

Се продава од: violeta 05 мар. 20:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат две половни клик-клак фотељли.
Навлаката се ваде и може да се пере.Цена на двете фотељи е 2500 ден.
violeta
076247530
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации