Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tri fotelji

5 000 МКД

Се продава од: Лилијана 28 јун. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат две црни фотељи, могу згодни за седење и многу зачувани. Цена 5000 ден за двете.

Се продава и една светло портокалова фотеља, цена 2000 ден.
Лилијана
078317711
Кон почеток