Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSED DVOSED

0 МКД

Се продава од: Јасмина 23 окт. 23:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat odlichno sochuvani, malku koristeni i vo odlichna sostojba trosed i dvosed so prekrasni dusheci za spienje.
Dimenziite na dvosedot se: 180 sm. dolzina i 55 sm. shirina
Dimenziite na trosedot se: 210 sm. dolzina i 55 sm shirina.
Јасмина
078/861-191
Leaflet
Кон почеток