Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Trosed i dvosed

0 МКД

Се продава од: Диме 29 ноем. 22:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat odlichno sochuvani, malku koristeni i vo odlichna sostojba trosed i dvosed so prekrasni dusheci za spienje.
Dimenziite na dvosedot se: 180 sm. dolzina i 55 sm. shirina
Dimenziite na trosedot se: 210 sm. dolzina i 55 sm shirina.
Диме
 
070/463-596
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации