Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mebel za dnevna soba

90 ЕУР

130 ЕУР

Се продава од: Slavica Dimitrieska 21 септ. 11:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Тросед 170 см со 90 см
Двосед 120 см со 90 см
Фотеља 70 см со 90 см
Регал 4 елемененти по 90 см
Добра состојба. Троседот е со механизам. Транспорт треба да организирате вие. Доколку сте заинтетесирани јавете се на 070 240 887 Ѓорѓи
Slavica Dimitrieska
070240887
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации