Објавени: јан. 14 2022 07:21

Nova sofa nekoristena

МКД

МКД
Објавени: јан. 14 07:21
Прегледи: 578
Нов софа кревет. Го купивме пред 3 дена. Никогаш не го користев. Продажба, бидејќи е преголем за нашата мала соба. Купено за 21000 ден. Се продава за 16000 ден
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
578
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38970905564
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации