Објавени: мај 20 2022 09:41

Shitje

МКД

Објавени: мај 20 09:41
Прегледи: 466
Shitet komplet dhoma qe eshte pothuajse e re shume pak e perdorur me qmim shum te volitshem
2 tresha te cilat perdoren edhe per fjetje
2 fotele dhe kendi per vetem 30000den .Tavolina mesit falas .
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
466
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072532639

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации