Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Кабина за капење

4 000 МКД

Се продава од: Орце 07 окт. 18:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Се продава кабина за капење во добра состојба
Орце
071 309 027
Leaflet
Кон почеток