Објавени: јан. 01 2022 06:24

Masina za perenje i umivalnik za kupatilo

Објавени: јан. 01 06:24
Прегледи: 38
Се породава вградлив мијалник за WC димензии 80х50 цена 7000 ден. и машина за перење INDESIT EWSD 60851 W со димензи85х 59,5х 42,4 цм цена 8000 ден. Двата производи не се отпаковни. НОВИ!
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
38
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071622728

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации