Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lavabo so cizma Aga Hybmner 54

2 500 МКД

Се продава од: Martin 11 дек. 06:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Skroz novo, voopsto ne upotrebuvano labavo Aga Hybner 54 kupeno po greska.
Isto kako na slikata, so cizma.
Originalnata cena mu e 3500 denari a go davam za 2500
Кон почеток