Објавени: мар. 08 2018 04:16

Fabricki ceni za opremuvanje kupatila

Објавени: мар. 08 04:16
Прегледи: 15
Изработуваме туш кабини по мерка,туш кади,мебели и целосна опрема за купатила по поволни фабрички цени.

Тел за контакт (02) 2 614-800
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
15
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

022614-800
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации