Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jacuzzi kada i Jacuzzi Sauna

300 ЕУР

Се продава од: Vasko 19 јун. 15:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam malku koristeni i dobro sočuvani jacuzzi kada i jacuzzi sauna, marka Ideal Standard. Cena po parce €300, komplet €500
Leaflet
Кон почеток