Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lavaboa za banja i za kujna

20 ЕУР

Се продава од: filip 12 ноем. 21:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam porcelansko lavabo za vo banja, cena 500 denari (novo e 900 denari) i rostfraj ugradno lavabo za vo kujna, cena 700 denari (novo e 2400 denari).
Кон почеток