Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Set za banji

1 490 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Nedzo Komerc 20 јан. 13:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Nedzo Komerc

14 Огласи во продавницата

Маска KN95 со филтер 25 МКД
ANTIFRIZ 0 МКД
Masina za secenje stiropor i stirodur 0 МКД
Infrared thermometer 1 250 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струга
Tusevi po najpovolni uslovi samo vo Nedzo Komerc
Nedzo Komerc
Неџо Комерц е компанија која се занимава со трговија со разна стока за широка потрошувачка. Нудиме и широк избор на рачен и електричен алат.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070362546
https://www.facebook.com/www.nedzokomerc.com.mk/
Nedzo Komerc
070362546
Leaflet

Nedzo Komerc

14 Огласи во продавницата
Set strafcigeri 390 МКД
Rabotnicki cizmi 1 490 МКД
Led ulicno svetlo 50w 990 МКД
Baterija so grejac 0 МКД
Кон почеток