Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 09 2021 10:19

Kolekcijata Essence na GROHE sanmarti

Објавени: ноем. 09 10:19
Прегледи: 7
Колекцијата Essence на GROHE внесува мирна и релаксирачка атмосфера во вашиот дом.
Посетете ги салоните на Sanmarti за да добиете повеќе информации за овој премиум бренд.🛍🛒
📍Јадранска Магистрала бр.133, Визбегово, Скопје
📍Маршал Тито бб, Тетово
📍Ацо Шопов, Aqua Bau Market, Скопје
📍Бул. Илинден 134, Скопје
🌐www.sanmarti.com.mk
Опис на линк

Санмарти Дооел

Во своето долгогодишно постоење претпријатието САНМАРТИ создаде имиџ на препознатливост на пазарот, во што најдоминантни се инсистирањето на врвен квалитет и држењето чекор со модерниот дизајн и најновите достигнувања во сегментот завршни градежни материјали и опрема. Посебен акцент е ставен на материјалите и опремата за бањи, водоводните инсталации и системите за греење.
Посети ја страната на нашата продавница

ул. Маршал Тито бб

075/228404075447226

https://www.sanmarti.com.mk

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Во своето долгогодишно постоење претпријатието САНМАРТИ создаде имиџ на препознатливост на пазарот, во што најдоминантни се инсистирањето на врвен квалитет и држењето чекор со модерниот дизајн и најновите достигнувања во сегментот завршни градежни материјали и опрема. Посебен акцент е ставен на материјалите и опремата за бањи, водоводните инсталации и системите за греење.
7
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075/228404075447226
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации