Објавени: фев. 06 2022 07:54

Dusek memori

Објавени: фев. 06 07:54
Прегледи: 448
Се продава душек. Душекот е нов Memory од Comodita со димензии 120 на 200 две страни помека и потврда, купен во Ноември месец и под гаранција, не одговара на големината на креветот па затоа се продава.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
448
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076677710

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации