Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plakar garderober ITNO

10 000 МКД

Се продава од: Milica 19 јун. 23:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава нов дво-крилен гардеробер со лизгачки врати.

Димензии
Висина: 195цм
Ширина: 170цм
Длабочина: 60
Кон почеток