Објавени: дек. 20 2021 05:22

Се продава детска соба

ЕУР

Објавени: дек. 20 05:22
Прегледи: 212
Имате мал простор а две деца ова е вистински избор за вас:
Два кревети
4 фиоки мали
4 фиоки големи -скали
2 фиоки под креветот
Плакар со димензии:120 висина
72 ширината
90 длабок
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
212
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075740752

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации