Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО 25 септ. 09:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Banket stolici 0 МКД
KREVETI NA SPRAT FENIKO 0 МКД
TENDI NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 МКД
BANKET MASI I STOLICI POPUST 20% 0 МКД
Произведува Фенико2000-Богданци
Отидете на нашата веб страна www.feniko.mk таму ке најдете 120 модели на кревети.Можете да отворете на facebook на нашата страна Feniko2000 и таму ке најдете голем избор на кревети.Во долниот десен агол е напишан бројот на моделот да си изберете,бојата и димензиите на креветот се по ваша желба За подетални информации миле ванов 078/236990
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Посетете ја нашата продавница
Каменот бб Прикажи на мапата
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Edinecni kreveti 0 МКД
TENDI NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 МКД
KREVETI NA SPRAT FENIKO 0 МКД
Garnituri po promotivni ceni 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации