Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BRACNI KREVETI DE LUKS

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО 25 ноем. 15:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 МКД
BANKET MASI I STOLICI POPUST 20% 0 МКД
TENDI NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 МКД
GARNITURI  PO PROMOTIVNI CENI 0 МКД
ОД АВГУСТ 2019 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 40 МОДЕЛИ НА БРАЧНИ КРЕВЕТИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ ИЗРАБОТУВААТ ПО НАРАЧКА ,ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ,ПОТРЕБНО С САМО ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ МОДЕЛОТ ,БОЈАТА И ДИМЕНЗИИТЕ И НИЕ КЕ ВИ ГО ИЗРАБОТИМЕ КРЕВЕТОТ.БОБАРАЈТЕ НЕ ,НИЕ ВИ STOIME НА РАСПОЛАГАЊЕ.ЈАВЕТЕ СЕ НА ТЕЛ 078/236 990 ИЛИ 078/263044 E-mail: [email protected]
ПОГЛЕДНЕТЕ NASATA STRANA na facebook:
Feniko Milco ILI NA NASATA NOVA WEB STRANA
http://feniko2000.mk kliknete
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Посетете ја нашата продавница
Каменот бб Прикажи на мапата
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990 , 078/263044
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
GARNITURI  PO PROMOTIVNI CENI 0 МКД
KREVETI NA SPRAT FENIKO 0 МКД
EDINECNI KREVETI POPUST 0 МКД
BANKET MASI I STOLICI POPUST 20% 0 МКД
Кон почеток