Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dva trosedi

Се продава од: Сања 09 фев. 20:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат два троседи на пуштање како лежаи, користени, но зачувани.
Димензии: 195 на 90 cm и 190 на 90 cm.
Цена по договор - поволна.
Сања
078 433 457
Leaflet
Кон почеток