Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Krevetce za bebe

35 ЕУР

50 ЕУР

Се продава од: Тоше Mанев 13 мај 12:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Многу добро сочувано креветче за бебе (или помало дете) , со димензии 140 х 70 цм. Сосема нов душек.
Тоше Mанев
070600666
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации