Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dupli krevet na sprat so duseci

110 ЕУР

160 ЕУР

Се продава од: Goran 29 мар. 10:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава дупли кревет на спрат комплет со душеци во одлична состојба димензија 190х90см погоден за дома или за опремување хостел, викендица... Демонтирање и превоз Ваши. Цена 6500 денари. Локација Скопје, Аеродром кај Капитол мол.Повеќе информации на 070 279 859
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации