Македонски | Shqip | English |

Eftini Elementi za spalna soba

Се продава од: Blagica 06 јун. 11:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 490 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Опрема : Кревети и Мебел за спални соби
Prodavam eftini elementi za spalna soba
1. dve natkazni po 1500 den
2. Ogledalo 1500 den
Sliki vo prilog
Нема посетени огласи
Кон почеток