Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Krevet gitara

Се продава од: Branko 29 ноем. 10:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Удобен и едноставен за користење. Креативно дополнување за вашиот ентериер и е во одлична состојба.👍
Удобен за седење и практичен за спиење.
Димeнзија 145 на 192.
Цена по договор
За детали пишете во инбокс.
Населба Аеродром, Скопје .
Leaflet
Кон почеток