Македонски | Shqip | English |

KREVET VO ODLICNA SOSTOJBA

Се продава од: TOME 27 јан. 09:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 380 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Опрема : Кревети и Мебел за спални соби
Продавам кревет на спуштање, малку користен, во одлична состојба, со касетка во него за постелнина.
Нема посетени огласи
Кон почеток