Објавени: дек. 02 2021 09:33

Nov lezaj

МКД

Објавени: дек. 02 09:33
Прегледи: 39
Се продава лежај нов, неупотребуван!

Функција за спиење - механизам за повлекување на душеци. Изработен е од буково дрво, иверица и специфична густина на сунѓер.

Ширина : 200
Длабочина : 83
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
39
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078320230

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации