Објавени: окт. 25 2021 11:52

Detska Soba

МКД

Објавени: окт. 25 11:52
Прегледи: 1
Се продава детска соба со 3 кревета 2 душека теписон и перде не многу користена вреди да се види. Цена по договор 😊

Shitet dhome femije me 3 krevate, 2 dyshekë, tepihi dhe perde. Jo shume i perdorur ja vlen te shikohet.
Çmimi sipas marveshje 😊
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072602619

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации